Förordningar, placat m. m. 1772-1832, 37 vol.

514559

FÖRORDNINGAR, PLACAT M. M. 1772-1832 (37). Partiet omfattar åren 1772-1807, 1818 och 1820-32. Flera år med överlappande/dubblerande volymer, men något varierande urval/innehåll.
Ej uniforma samtida band, olika provenienser.

Inalles 37 volymer, ej kollationerade. Skador och defekter kan förekomma.

Se text!

Böcker/Kartor, Historia

Rum 1

Budhistorik (13 bud)
3762228
3765897
3 800
3762228
3 600
3761427
3 400
3758356
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.