Bengt Fransson "På väg från dansen

514555

BENGT FRANSSON (född 1935): "På väg från dansen", signerad Bengt Fransson, olja på duk, ca 25x19 cm

Bengt Fransson

Budhistorik (3 bud)

3763709
3 200
3752825
3751164

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.