Reflecto-Lux taklampor 1 par

514552

INDUSTRILAMPOR, 1 par, märkta Reflecto-Lux, 1900-talets andra hälft, metallskärmar emaljerade i svart med vit insida, gummisladdar, upphängning med stålvajer, höjd ca 32 cm, sladdlängd ca 5 m

PROVENIENS: Spårvägsmuseet i Stockholm

Bruksspår

Belysning, Taklampor

Hylla 5

Reflecto-Lux taklampor 1 par

Budhistorik (13 bud)
3767090
1 400
3766068
1 300
3763521
3763521
3756152
700

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.