Takarmatur 1800-talets slut

514544

TAKARMATUR, 1800-talets slut, förgylld mässing, för 18 ljus, diameter 80, höjd ca 108 cm, 3 förlängningsstag medföljer

Böjda armar, slitage, spår efter el

Belysning, Ljuskronor

Rum 11

Takarmatur 1800-talets slut

Budhistorik (31 bud)
3766683
7 400
3766677
7 200
3766679
7 200
3766677
7 000
3766673
6 800

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.