Roland Svensson

514538

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgård i vinterskrud, signerad Roland S, pt 70, färglitografi, bildmått ca 22x36 cm

Fack 5

Roland Svensson

Budhistorik (7 bud)
3767242
650
3753863
600
3753863
500
3767120
450
3753863

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.