Idoff Rosin skulptur

514537

IDOFF ROSIN, skulptur av sittande kvinna, i grönpatinerad brons, signerad och daterad 1919, höd ca 30 cm

Konst, Skulpturer

Monter 27

Idoff Rosin skulptur

Budhistorik (6 bud)
3767344
2 400
3751116
3751116
3756778
3751116

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.