Benno Artz oljemålning

514535

BENNO ARZT (född 1941): "Våren är här", signerad och daterad Benno Artz 2015, akryl på duk, ca 100x70 cm

Rum 9

Benno Artz oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3766384
3765545
3765494
1 800
3763064
3762740
950

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.