Roland Svensson

514533

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nattbris", signerad Roland S, 293/460, färglitografi, bildmått ca 29x41 cm

Gulnader

Fack 10

Roland Svensson
Budhistorik (15 bud)
3769210
1 800
3767247
1 700
3768551
1 600
3767247
3768547
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.