Sara Erkhagen

514531

SARA ERKHAGEN, Figurscen med duvor, olja på duk, signerad, 130x100 cm; oramad

Geijersgatan 14, Göteborg

Sara Erkhagen

Budhistorik (2 bud)

3778823
3776020

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.