Fällbord 1800-tal

514529

FÄLLBORD, 1800-tal, rektangulär skiva i rotfanér, bemålat centralben med tredelad fot, höjd nedfälld ca 76, 89x88 cm

Slitage, fanerbortfall, senare lackerad skiva med sprickor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 19

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
3766195
700
3766185
650
3763869
600
3761584
550
3761583
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.