Toilettebord i empire

514525

TOILETTEBORD, empire, 1800-talets början, fanerat i mahogny, beslag i förgylld brons, uppsats med spegel och lådor, låda i sargen, lejontassar, höjd 145, 90,5x39 cm

en lagning på benet,

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 12

Toilettebord i empire

Budhistorik (20 bud)
3766473
4 800
3766471
4 600
3766470
4 400
3757997
4 200
3757996

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.