Karmstolar rokokostil

514523

KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-talets första hälft, skuren dekor, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 6

Karmstolar rokokostil

Budhistorik (4 bud)

3761334
3761331
3759825
3754587

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.