Bord Louis XV stil

514522

BORD med stenskiva, Louis XV stil, 1900-talets börajn, fanerad med mahogny, beslag i mässing, höjd ca 75, diameter ca 56 cm

Slitage, ett fotbeslag saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 19

Bord Louis XV stil

Budhistorik (16 bud)
3766750
3766468
1 400
3765690
1 300
3766467
1 300
3765690

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.