Skänk 1800-talets början

514521

MJÖLKSKÄNK, 1800-talets början, imitationsmåleri, inredning med trågpinnar och hyllplan, höjd 133, 122x56 cm

Två lösa listdelar medföljer en listdel saknas, skador, sprickor

Möbler, Skåp, byråer, Allmoge

Rum 4

Skänk 1800-talets början

Budhistorik (7 bud)
3766323
3766863
3766323
1 700
3766249
1 600
3750908

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.