Anders Zorn etsning Sommar

514519

ANDERS ZORN (1860-1920): Sommar, 1910, ur Ord och bild, signerad i plåten, etsning, 17,7x12 cm

LITTERATUR: Asplund 211, Hjert & Hjert 248, ZG 211

Monter 14

Anders Zorn etsning Sommar

Budhistorik (23 bud)
3777843
3779920
1 900
3777843
1 800
3779919
1 700
3777843
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.