Maurice Moberg Stockholm

514514

MAURICE MOBERG (1923-2014): "Blick mot söder", signerad Maurice Moberg, olja på duk, ca 54x71 cm;

Proveniens: SE-Bankens samling

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 36

Maurice Moberg Stockholm

Budhistorik (19 bud)
3769455
4 800
3769445
4 600
3769445
4 200
3769241
3769442

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.