Olof Arén Stockholm

514513

OLOF ARÉN (1918-2003): Stockholm i vinterskrud, signerad Olof Arén, olja på duk, ca 79x55 cm

God kondition

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 42

Olof Arén Stockholm

Budhistorik (5 bud)
3755348
3755347
600
3753809
3753271
3752719

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.