Pennvässare

514497

PENNVÄSSARE, Jupiter 2, Tyskland, Guhl & Harbeck, Hamburg, 1950-tal, svartlackerat gjutjärn, skråpbehållare av plast, längd ca 36 cm

Bruksslitage

Nautica/Technica, Diverse

Monter 13

Pennvässare

Budhistorik (13 bud)
3766583
3766336
3761412
3766335
3761412
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.