Blomsterstilleben akvarell

514495

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, akvarell på papper, ca 53x39 cm

Blekt och fuktskadad

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Blomsterstilleben akvarell
Budhistorik (2 bud)

3777809
3777805

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.