Georgine Rinnerer-Altmann oljemålning

514492

GEORGINE RINNERER-ALTMANN (Österrike, Klosterneuburg, 1900-tal): Blomsterstilleben, signerad C. Rinnerer Altmann, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 41x51 cm

olja på duk uppklistrad på pannå

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (5 bud)
3776939
1 400
3776075
1 300
3774104
3771247
3763221

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.