Målning 1800-tal

514484

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Metande figurer, signerad (dubbelsignerad), möjligen C.Johansson, blandteknik, ca 33x43 cm; även bemålad baksida

Konst, Äldre måleri

Målning 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

3763481
2018-01-18 22:54:53

2018-01-20 kl 13:44
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.