Halsband samt 1 par örhängen i bärnsten

514477

HALSBAND, ÖRHÄNGEN, 1 par, bärnsten, halsband med kulor ca 9,25-25,15 mm, lås, gulmetall, längd ca 57 cm, örhängen/clips, gulmetall, höjd ca 1,8 cm

Bruksslitage, några mindre repor och nagg

Guld/Smycken

Monter 9

Budhistorik (15 bud)
3763189
3765628
950
3763189
900
3765627
850
3763189

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.