William Henry Williamson marinmålning

514476

WILLIAM HENRY WILLIAMSON (England, 1820-1883): Marinmålning, signerad WH Williamson, olja på duk, 30x60 cm

Konst, Äldre måleri

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (6 bud)
3766876
2 800
3766870
2 600
3761363
3760799
600
3758007
500

Slutpris SEK:
2 800
292 EUR, 345 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.