Simon Gate

514467

SIMON GATE (1883-1945): Liggande modell, signerad och daterad Simon, rödkrita, ca 28x41 cm

Konst, Teckningar

Fack 8

Simon Gate

Budhistorik (13 bud)
3769052
850
3768181
3766933
750
3758756
700
3766926
700

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.