Vjeteslav Kliuchnikov

514449

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Vy över Strandvägen och Djurgården, signerad o daterad 15, olja på duk, 35x50 cm
Skador: Oramad

Fack 8

Vjeteslav Kliuchnikov

Budhistorik (23 bud)
3766554
4 800
3766546
4 600
3766537
4 400
3766530
4 200
3766524

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.