Vjetslav Kliuchnikov oljemålning

514446

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Stora skuggan, signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 50x101 cm, oramad

Fack 25

Budhistorik (6 bud)
3767560
3767470
2 800
3764728
2 600
3764727
2 400
3764718

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.