Nadezda Streltsova oljemålning

514443

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Sittande ballerina, signerad Streltsova, olja på duk, ca 85x60 cm

Rum 11

Budhistorik (29 bud)
3767482
10 000
3767385
9 800
3766755
9 600
3766755
8 600
3766552
8 400

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.