Bordsur och skulpturer

514436

BORDSUR, SKULPTURER, 5 st, föreställande hästar, 1900-tal, brons, mässing, järn, höjd 17-40 cm

Slitage, skador, nyckel saknas

Diverse, Klockor/Ur, Metall

Bordsur och skulpturer

Budhistorik (21 bud)
3756951
1 700
3763289
1 600
3756951
3757501
1 400
3756951

Slutpris SEK:
1 700
173 EUR, 209 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.