Byrå gustaviansk stil

514435

BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, 5 lådor, sidorna med kannelyr, draghandtag i mässing, ljusgrå bemålning, höjd ca 87, 103x52 cm, nyckel saknas

Senare bemålning, nyckel saknas, skiva med slitage och fläckar

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (21 bud)
3766551
3766549
1 900
3766538
1 800
3766502
1 700
3766536
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.