Carl Johan Fahlcrantz oljemålning

514432

CARL JOHAN FAHLCRANTZ (1771-1861): tillskriven, Landskapsmotiv, brickmärkt C. J. Fahlcrantz, tillskriven a tergo, olja på duk, ca 32x42 cm

Smärre krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (9 bud)
3770230
9 000
3769826
3 200
3764651
3760122
1 900
3757060
1 300

Slutpris SEK:
9 000
869 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.