Belgisk slaglåspistol

514423

SLAGLÅSPISTOL, belgisk, 1800-talets mitt, avskruvbar pipa, Liege-stämplad, graverat boxlås, dold avtryckare, valnötskolv, längd 13 cm

Vapen/Medaljer, Militaria och samlarvapen

Monter 27

Belgisk slaglåspistol

Budhistorik (8 bud)
3766250
3766245
1 900
3765608
1 600
3754529
3752774

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
2 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.