Georgius Jacobus Johannes Van Os, Landskap

514420

GEORGIUS JACOBUS JOHANNES VAN OS (Haag 1782- Paris 1861): Landskap med figurer, signerad, olja på pannå, ca 20x25,5 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (19 bud)
3766639
4 800
3766646
4 600
3766639
4 400
3766641
4 200
3766639

Slutpris SEK:
4 800
489 EUR, 591 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.