Hörnskåp 17/1800-tal

514419

HÖRNSKÅP, 17/1800-tal, brunmålat, speglar i grönt med polykromt bemålad polykrom av blomsterurna och bladslingor, höjd ca 159, 94x60 cm

Bruksslitage, kompletterat

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Hörnskåp 17/1800-tal

Budhistorik (4 bud)

3766031
450
3765873
3764820
3753890

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.