Marc Chagall efter

514414

MARC CHAGALL, efter, Figurkomposition, signerad i trycket, färglitografi, bildmått ca 54x38 cm

Fack 18

Marc Chagall efter
Budhistorik (34 bud)
3769346
4 200
3769356
3769346
3 800
3769353
3 600
3769346
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.