Alfred Helberger oljemålning

514412

ALFRED HERMANN HELBERGER (1871-1946): "Verschneite bäume", signerad o daterad 1935, ca 34x44cm

Konst, Äldre måleri

Fack 41

Alfred Helberger oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3765840
3763757
3762131
1 700
3760937
1 600
3760285

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.