Francois Chereau kopparstick

514411

FRANCOIS CHEREAU (1680-1729): "Renaud et Armide", B. Picart, kopparstick, ca 50x45 cm

PROVENIENS: a tergo "Ur ambassadör Wilhelm Winthers samling, Säro"

Slitage, fläckar, bitvis bortnött pappersmassa

Rum 4

Francois Chereau kopparstick

Budhistorik (17 bud)
3768536
3768522
1 900
3768489
1 800
3767498
1 700
3766814
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.