Gabriele Cena oljemålning

514410

GABRIELE CENA (1907-1993): Abstract Composition Rome", signerad G. Cna, 958/8, olja på pannå, ca 37x27 cm

Slagen/skev fom

Fack 16

Gabriele Cena oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3768540
3768520
1 900
3768488
1 800
3767497
1 700
3766811
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.