Takarmatur möjligen

514403

TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, möjligen Carl Fagerlund, stomme i mässing, kupor i glas, höjd ca 90, diameter 36 cm

Ovan med ytskador

Belysning, Taklampor

Rum 7

Takarmatur möjligen

Budhistorik (2 bud)

3752016
3750577

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.