Ulfers sideboard i teak

514390

TAGE OLOFSSON, Ulferts, sideboard, 1960-tal, teakfanér, tre låsbara dörrar samt tre lådor med formade beslag, höjd 85, 183x42,5 cm

Burksslitage, märken, fläckar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Design

Ulfers sideboard i teak

Budhistorik (22 bud)
3765051
3764269
3765049
3764269
1 900
3765048
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.