Ulferts sideboard i teak

514388

TAGE OLOFSSON, Ulferts, sideboard, 1960-tal, teakfanér, tre låsbara dörrar samt tre lådor med formade beslag, höjd 85, 183x42,5 cm

Fläckar, bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 14

Ulferts sideboard i teak

Budhistorik (19 bud)
3765253
3 200
3765241
3765241
2 600
3765242
2 400
3765241

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.