Paul Kedelv vaser Coquille

514375

PAUL KEDELV, vaser, 2 st, "Coquille", 1950/60-tal, osignerade, underfång, höjd 36-46 cm

Defekter

Glas, Vaser, skålar, fat, Design

Rum 7, Hylla 5

Paul Kedelv vaser Coquille

Budhistorik (6 bud)
3762578
650
3754613
600
3758123
550
3754613
3749526

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.