Paul Kedelv skålar Coquille

514373

PAUL KEDELV, skålar, 4 st, "Coquille", 1950/60-tal, signerade Flygsfors och daterade, underfång, höjd 10-24 cm

En osignerad

Glas, Vaser, skålar, fat, Design

Monter 2

Paul Kedelv skålar Coquille

Budhistorik (4 bud)

3758121
550
3750911
500
3750911
3749531

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.