Paul Kedelv vaser Coquille

514368

PAUL KEDELV, vaser, 5 st, "Coquille", 1950/60-tal, signerade Flygsfors och daterade, underfång, höjd 16,5-31,5 cm

En osignerad

Glas, Vaser, skålar, fat, Design

Paul Kedelv vaser Coquille

Budhistorik (18 bud)
3763802
1 800
3764472
1 800
3763802
1 700
3762642
1 600
3758115

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.