Bordslampor Tranås Stilarmaturer

514367

TRANÅS STILARMATUR, bordslampor, 1 par, 1970-tal, metall och konstmassa, total höjd ca 89 cm

En skärm saknar lock, smärre ytskador

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 1

Budhistorik (9 bud)
3767508
700
3767515
650
3767508
600
3767512
550
3767508
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.