Golvlampa 1900-talets andra hälft

514365

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, fot i mässing, svartlackerade detaljer, höj- och sänkbar

Brukslitage, smärre ytskador

Belysning, Golvlampor

Rum 1

Budhistorik (1 bud)

3765672
2018-01-20 03:58:29

2018-01-20 kl 20:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.