Paul Kedelv vaser Coquille

514364

PAUL KEDELV, vaser, 5 st, "Coquille", 1950/60-tal, signerade Flygsfors och daterade, underfång, höjd 20-28,5 cm

Glas, Konstglas

Monter 3

Paul Kedelv vaser Coquille

Budhistorik (17 bud)
3764919
1 900
3764925
1 800
3764919
1 700
3758651
1 600
3764917
1 600

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.