Bänk bok

514363

BÄNK, 1900-talets andra hälft, bok, höjd ca 41, 115x45 cm

Brukslitage, smärre ytskador

Möbler, Övriga möbler

Bänk bok

Budhistorik (5 bud)
3767255
500
3767174
450
3758833
3757436
3753351

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.