Hämtare samt hink i koppar

514362

HÄMTARE, HINK, 1800-tal, koppar och smide, märkta ABB resp. JEB, höjd 25-27 cm

Bucklor

Metall, Koppar, Allmoge

Rum 7

Hämtare samt hink i koppar

Budhistorik (15 bud)
3765056
950
3758840
900
3765055
900
3758840
850
3753975

Slutpris SEK:
950
98 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.