Ringar 18 k guld diamanter

514343

RINGAR, 2 st., 18 k guld samt silvermonteringar, 1800-tal, diamanter med rosenslipning samt en fasettslipad rosa sten, ringstorlekar 16-16,5 mm, total vikt 5,6 g

Stenar med hack, en sten ej rosenslipad, rosa sten med omfattande slitage och skador

Guld/Smycken

Ringar 18 k  guld diamanter

Budhistorik (9 bud)
3780001
3781600
1 900
3780001
1 800
3781597
1 700
3780001
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.