Roberto Matta färgetsning

514334

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad, EA 9(10, färgetsning, ca 37,5x49 cm

Fack 4

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (29 bud)
3764783
6 400
3764131
6 200
3764131
5 800
3764477
5 600
3764131
5 400

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.